ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

16:45 14.03


Полтавську художню школу назвуть іменем загиблого митця

Доброволець Святослав Пашинський поліг у бою у Запорізькій області 26 березня 2022 року. За ініціативи його колег відтепер полтавська художня школа буде названа на його честь.

 

Таке рішення 14 березня ухвалила комісія з питань найменування та перейменування елементів міського середовища та інфраструктури, увічнення пам’яті осіб та подій, інформує Зміст.

Директорка школи Ірина Конопля повідомила, що це ініціатива їхнього колективу. Перш ніж виносити пропозицію на рівень міста, вони опитали колег та усіх, хто має відношення до роботи закладу. Святослав Пашинський понад 20 років викладав у школі, був хорошим колегою і віддав життя за Україну і має бути вшанований.

Викладач Полтавської дитячої художньої школи, член Національної спілки художників України, кераміст та скульптор Святослав Пашинський загинув під час захисту держави від російської навали.

Багато років він створював картини, світильники, статуетки та інші вироби з глини на гончарному крузі. Свої знання та досвід передавав учням полтавської школи й прагнув, щоби кожна робота була особливою...

пам'ятник, історія, війна, Святослав Пашинський, діти

За темою:

  • В Оржиці батькам полеглого військового вручили орден
  • Президент Зеленський вручив орден "Золота Зірка" дружині полеглого полтавця
  • На Полтавщині вшанували пам’ять полеглих героїв
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.