ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

16:00 18.02


Полтавські школярі повертаються до очного навчання

У понеділок, 21 лютого, всі школярі Полтавської громади повертаються за шкільні парти. Про це повідомив Олександр Мамай, міський голова Полтави в програмі «Поговоримо».

Мабуть, і багато дітей вже хочуть до школи, тому що їм не вистачає цього спілкування, тому що всі сидять вдома, сидять біля комп’ютерів, всі сидять з гаджетами, а не вистачає спілкування між самими дітьми. Ми хотіли прийняти це рішення чи на четвер, чи на п’ятницю, але вже прийняли рішення, що з понеділка всі діти без виключення йдуть до школи і я вже буду наполягати на тому, щоб цих карантинних заходів для дітей не застосовували, – пояснив очільник міста.

Він додав, що виступає проти дистанційного навчання в школах:

 Нам приходить директива з міністерства освіти, вони не можуть змусити нас це зробити, але вони наводять такі факти, що треба робити карантинні обмеження. Чи хочу я це робити? Безумовно не хочу. Чи хочу, щоб мої діти ходили в школу без перерви? Так, хочу. Коли я ходив в школу з 1975 по 1985 рік, то я пам’ятаю за 10 років, я на карантині був три дні. А сьогодні такі карантинні обмеження, що я сам не розумію, коли ті діти встигають навчатися. Всі ми розуміємо, коли діти в класі, вони навчаються, коли дитина сама, навчатися дуже важко. Тому в понеділок всі йдемо в школу.

Нагадаємо, з 31 січня 2022 року учні 5-11 класів Полтавської громади були переведені на дистанційне навчання. Початкова школа продовжувала навчання в школі, крім винятків, коли окремі класи чи школи відправляли на карантин через велику кількість хворих на ГРІ чи коронавірус.

З урахуванням епідемічної ситуації в закладі освіти, керівник може приймати рішення щодо переведення на дистанційне навчання. У закладах освіти забезпечується проведення моніторингу захворюваності та здійснення протиепідемічних заходів, визначених постановами Головного санітарного лікаря України.

освіта, карантин, онлайн

За темою:

  • У Полтаві презентували дослідження щодо патріотичного виховання
  • На Полтавщину завітає міністр освіти
  • Весняні канікули у більшості шкіл області триватимуть до 2 квітня
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.