ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

21:00 14.12


Полтаву відвідав відомий норвезький піаніст Аксель Кольстад

Маестро Кольстад 15 грудня дав концерт в обласній філармонії. Та до виступу музикант устиг відвідати один із місцевих музеїв, аби оцінити колекцію представлених там музичних інструментів. 

У мистецькому світі Полтави — значна подія. До міста завітав норвезький піаніст Аксель Кольстад, відомий у всьому світі своїми віртуозними варіаціями. Музикант приїхав лише на один день, щоби дати концерт в обласній філармонії. А перед виступом він відвідав художній музей Віктора Бажана, аби оцінити унікальну колекцію мецената. Серед антикваріату — 5 старовинних роялів, інформує телеканал ІРТ.

Аксель Кольстад сказав: "У Норвегії такого немає. А в Україні є, і це чудово. Інструменти хоч і старі, але відреставровані добре. Я даю маленький концерт у філармонії, бо дуже люблю Полтаву. Це гарне місто".

Засновник музею Віктор Бажан розповів, їх зустріч із музикантом не випадкова. Вони товаришують давно. Окрім екскурсії музеєм, зустрілися, обговорили плани. "Я маю на меті у колишньому будинку Бахмутського зробити музичну школу для дітей і хочу, щоби Аксель там викладв, тому і запросив його. Полтава завжди була духовною столицею, і те, що він відвідав це місто, є тому підтвердженням. І це дасть нам таку нагоду популяризувати Полтаву у всьому світі".

Меценат і сам взяв урок гри на фортепіано у іноземного музиканта. Віктор Бажан вважає, що людина, яка об’їздила з концертами весь світ, якого преса назвала "Ференцом Лістом нашого часу", обов’язково має поділитися своїм музичним талантом із полтавцями.

культура, музика, концерт, Аксель Кольстад

За темою:

  • Гурт "СКАЙ" дасть благодійний концерт у Полтаві
  • У Полтаві духовий оркестр благодійним концертом відзначив свій день народження
  • Полтавським водіям автобусів та маршруток заборонять вмикати музику
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.