ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

17:45 04.11


Помер режисер і постановник полтавського "Мазепа-Фесту"

Помер заслужений діяч мистецтв України, режисер та постановник відомого полтавського фестивалю мистецтв "Мазепа-Фест", режисер найпершого фестивалю "Червона рута" Сергій Архипчук. 

 

Надзвичайно світла, патріотична людина, митець із великої літери, людина іскрометного гумору, енциклопедичних знань Сергій Архипчук народився 18 листопада 1960 року в селі Ганнівка Костопільського району Рівненської області.

У 1979 році закінчив акторський факультет Дніпропетровського державного театрального училища, а у 1984-му – Державний інститут театрального мистецтва в Москві. Працював як режисер у різних театрах, таких як "Заграва", театр опери та балету в Донецьку, Дніпропетровський театр ім. Тараса Шевченка, Закарпатський обласний театр драми та комедії. Він став відомим як режисер першого фестивалю "Червона рута" в Чернівцях 1989 року, а також фестивалю "Тарас Бульба".

Сергій Архипчук також організовував протягом десяти років полтавський фестиваль "Мазепа-Фест", різні культурно-мистецькі та пам’ятні заходи.

смерть, утрата, культура, музика, Мазепа-Фест

За темою:

  • У ставку під Полтавою знайшли тіло жінки
  • У Глобинській громаді попрощалися з військовим Сергієм Кононовим
  • У ДТП на Полтавщині загинув водій "Тойоти"
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.