ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

17:00 14.06


Понад 135 мільйонів аліментів стягнули з початку року

На 47 мільйонів гривень більше, ніж за аналогічний період минулого року, стягнули цьогоріч державні виконавці з батьків-аліментників на Полтавщині.

"З початку року державні виконавці стягнули із батьків-аліментників понад 135 млн гривень, із яких майже 60 мільйонів завдяки застосуванню різноманітних засобів примусового впливу на боржників передбачених законами #ЧужихДітейНеБуває. За аналогічний період минулого року державні виконавці стягнули 88 млн грн, що на 47 млн грн менше, ніж цьогоріч", – розповів начальник управління Олег Тимченко

Одними зі значних стимулів для виплати боргів на користь власних дітей є обмеження боржників у праві залишати територію України, керувати транспортними засобами, користуватися зброєю та полювати.

"Загалом державними виконавцями області винесено понад 21 тисячу постанов про тимчасове обмеження боржників у їх правах, 1 024 неплатники оголошено у розшук та винесено понад дві тисячі постанов про накладення штрафів у розмірі 20, 30 та 50%", – зауважив Олег Вадимович.

аліменти, боржники, діти

За темою:

  • Полтавщина долучилася до проєкту щодо дитячої злочинності
  • На дітей перерахували у квітні понад 20 мільйонів аліментів
  • Шлюби та розлучення під час карантину: що говорить статистика
  • Топ-5 за тиждень :

    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.