ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

12:00 09.01


Понад 200 мільйонів гривень планується цьогоріч закласти на підтримку електротранспорту Полтави

У 2023 році Полтавська громада планує витратити понад двісті мільйонів на підтримку "Полтаваелектроавтотрансу", а також на виплату кредиту за вже отримані містом тролейбуси.

 

Про це відомо з проєкту бюджету Полтави на 2023 рік, інформує Зміст.

Єдиний комунальним перевізником у місті є "Полтаваелектроавтотранс". Згідно з окремим проєктом рішення "Про внесення змін до Програми розвитку  міського електротранспорту на 2021-2023 роки", на електротранспорт  планують направити 138 млн грн. Сюди врахували витрати на виплату заробітної плати працівників, оплату електроенергії, закупівлю дизпалива та бензину. Ще 53 млн грн витратять на відшкодування кредиту, за який придбали тролейбуси у попередні роки.

На оновлення тролейбусної інфраструктури у цьому році планують закласти 11,2 млн грн. У межах програми планують оновити контактну мережу, придбати лабораторію та генератор на 200 кВт.

Також відомо, що у 2023 році на будівництво тролейбусної лінії в мікрорайоні Огнівка коштів не виділяють. Нині ця програма та видатки у бюджеті перебувають на рівні планів. 

Через відключення світла сфера міського транспорту постраждала одна з перших, адже тролейбуси не могли курсувати містом без електроенергії. Через відносну стабілізації роботи сума, закладена цьогоріч, майже не відрізняється від минулорічної. 

Перші обмеження роботи тролейбусів у Полтаві, нагадаємо, запровадили 10 жовтня внаслідок російських обстрілів енергетичної інфраструктури України. 

транспорт, електроенергія, влада, гроші, бюджет

За темою:

  • Під Полтавою відновлюють рух автобусів
  • На Полтавщині через негоду скасували деякі автобусні рейси
  • В області очікують на хуртовини, замети та ожеледицю
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.