ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

12:00 20.01


Понад 400 жителів Полтавщини отримають матеріальну допомогу з бюджету області

На засіданні комісії з надання матеріальної допомоги населенню з обласного бюджету, що відбулося в обласній військовій адміністрації, було розглянуто 437 звернень громадян. Загальна сума виплат становить понад 5,7 мільйонів гривень.

 

Про це інформує Полтавська ОВА.

Зокрема, допомогу на суму понад 2,5 мільйони гривень отримають 54 сім’ї загиблих військових. Також від 5 до 20 тисяч гривень, залежно від ступеня тяжкості захворювання, буде виплачено 70 військовослужбовцям, які отримали поранення, загалом на суму 670 тисяч гривень.

У цьому місяці шість родин із Миргорода та Омельника, чиї житлові будинки пошкоджені внаслідок ворожої атаки, отримають понад 270 тисяч гривень з обласного бюджету.

Крім того, комісія розглянула позитивно 106 заяв на виплату допомоги на лікування для 109 дорослих і 14 дітей, включаючи онкозахворювання. Дев’ять переселенців отримають виплати на лікування онкозахворювань на суму 63 тисяч гривень.

Жителька Полтави, чий дім пошкоджений через пожежу, отримає 15 тисяч гривень на покращення свого матеріального становища.

Також чотири жителі Полтавської області, яким у лютому виповниться 100 років, отримають одноразову матеріальну допомогу в сумі 5000 гривень із обласного бюджету.

допомога, гроші, бюджет, влада, ОВА

За темою:

  • Родини, які усиновили дітей, можуть отримати грошову допомогу
  • Полтавці можуть отримати допомогу в розмірі 3,6 тисячі гривень на місяць
  • Психологічної допомоги потребують тисячі жителів області
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.