ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

14:00 31.03


Понад 760 мільйонів гривень ПДВ уже надійшло від полтавських платників

В цілому Полтавщина наразі забезпечила надходження податку на додану вартість до Державного бюджету в сумі 761,2 млн грн, що на 97,4 млн грн більше, ніж за відповідний період 2019 року.

 

Як повідомили в Головному управління ДПС у Полтавській області, в цілому по області наразі забезпечено надходження податку на додану вартість до Державного бюджету в сумі 761,2 млн грн, що на 97,4 млн грн більше, ніж за відповідний період 2019 року.

Найбільші суми ПДВ до бюджету спрямували платники, які зареєстровані в Полтаві –221 млн.грн. 

Від суб'єктів господарської діяльності - юридичних і фізичних осіб міст Кременчук, Горішні плавні, Глобинського, Кобеляцького та Козельщинського районів надійшло понад 187,4 млн грн; Лубенського, Хорольського, Пирятинського, Оржицького, Гребінківського та Семенівського районів – 99,4 млн грн; Полтавського, Диканського, Новосанжарського, Решетилівського районів – 67,2 млн грн; Миргородського, Великобагачанського, Шишацького районів – 83,8 млн гривень. 

Підприємства Гадяцького, Зіньківського, Котелевського та Лохвицького районів забезпечили надходження податку в сумі 56,6 млн грн, Карлівського, Машівського та Чутівського – 45,8 млн.

За січень-лютий 2020 року 90 юридичним особам - платникам області відшкодовано ПДВ на розрахунковий рахунок у банку в розмірі 208,1 млн.грн.

податки, гроші, ПДВ, ДПС

За темою:

  • Влада роздала полтавцям понад два мільйони допомоги
  • На реконструкцію адмінбудівлі витратять вісім мільйонів гривень
  • Гроші на сортувальний комплекс для Полтави поки що не дають
  • Топ-5 за тиждень :

    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.