ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

11:00 06.08


Понад двадцять порушників виявили правоохоронці за дві доби полювання

Третього серпня на Полтавщині стартував сезон полювання, проте вже в його першу добу знайшлися мисливці, які вирішили порушити закон.

Третього серпня на території області відкрито сезон полювання на пернату дичину. Аби не допустити порушень законодавства під час мисливського сезону на території області працюють рейдові групи у складі з поліцейськими дозвільної системи, а на водоймах – працівники водної поліції, повідомляє прес-служба Нацполіції у Полтавській області.

Від початку сезону полювання поліція зареєструвала 10 порушень правил полювання. Відносно недобросовісних мисливців складено адміністративні протоколи за статтею 85 КУпАП.

Крім того, станом на 05 серпня, виявлено 11 фактів порушення правил зберігання, носіння або перевезення вогнепальної зброї. Щодо кожного випадку складено адміністративні матеріали за статтею 191 КУпАП.

Загалом, правоохоронці склали понад 20 протоколів відносно порушників законодавства у галузі мисливського господарства та полювання.

Під час рейдів, поліція перевіряє документи, що повинні мати при собі мисливці, а також наявність документів на плавзасоби та на право керування ними (якщо полювання здійснюються на воді).

Також, правоохоронці нагадують, що порушення вимог законодавства у галузі мисливського господарства та полювання тягнуть за собою дисциплінарну, адміністративну (ст. 85 КУпАП), цивільно-правову або кримінальну відповідальність (ст. 248 КК України).

полювання, порушення, поліція

За темою:

  • На Полтавщині стартував сезон полювання на хутрових звірів
  • Полтавців закликають бути обережними у лісі, аби не потрапити під кулі мисливців
  • Топ-5 за тиждень :

    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.