ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

12:59 01.01


Понад півсотні полтавців розпочали перший день року з 5-кілометрового забігу. ФОТО

Перший ранок нового, 2017-го року. Більшість містян іще сплять, а хтось навіть догулює з ночі. Тим часом у центрі Полтави кілька десятків людей різного віку вирішили розпочати свій день із бігу.

Фото Ольги Стенько Фото Ольги Стенько Фото Ольги Стенько Фото Ольги Стенько Фото Ольги Стенько Фото Ольги Стенько Фото Ольги Стенько Фото Ольги Стенько Фото Ольги Стенько Фото Ольги Стенько Фото Ольги Стенько Фото Ольги Стенько

У Корпусному парку о 9:00 стартував традиційний новорічний забіг. Понад півсотні людей зібрались, щоб розпочати свій день і рік активно. Дистанцію обрали невелику - всього п'ять кілометрів, адже забіг був не професійний. Організатори називають його просто "святковим заходом".
Як розповів керівник фірми-організатора, яка проводить марафони та напівмарафони в Україні, традицію першосічневих забігів у Полтаві започаткували минулого року. Ідея зібрати однодумців на ранкову пробіжку тоді викликала цікавість у кількох десятків людей. Тому й вирішили зробити такі події традиційними, щорічними.
Цього року ми більш серйозно поставились до організації заходу – вирішили влаштувати не лише пробіг, але й змагання.  Для нас біг – це святкова емоція. Наші напівмарафони проходять під девізом "Щастя, якість життя, емоції радості". І коли, як не першого січня, отримати такі враження? Тим більше, якщо вони пов'язані не зі станом переїдання або вживанням алкоголю, а зі здоров'ям, бадьорістю та піднесеним настроєм. Ну, до того ж, кажуть, що як рік почнеш, так його і проведеш. Всі, хто зібрався сьогодні тут, почали його активно та позитивно
– сказав Максим Кривенко, керівник компанії "New Run".

Група бігунів, супроводжувана автівками патрульної поліції, двічі обігнула Корпусний парк та, повернувшись навколо пам'ятника Зигіну, фінішувала в точці старту. Рух транспорту майже не перекривали. Лише на перехресті Соборності та Сінної на кілька хвилин притримали автівки, що рухались  Сінною, щоб запобігти дорожнім пригодам.
Переможцем новорічного забігу став харків'янин Андрій Павелко, який спеціально приїхав з Харкова, щоб прийняти участь у старті.
Я не професійний спортсмен, але часто беру участь в марафонах по всьому світу. Минулого року пробіг більше шести тисяч кілометрів. Маю традицію "вбігати" в новий рік, якій не зрадив і цьогоріч. Опів на дванадцяту ночі вибіг з дому і бігав більше години. Трохи навіть вдалось поспати, ранком сів у машину – і ось, взяв участь в першій пробіжці року. Хоча в Харкові теж є подібні заходи, приїхав у Полтаву, щоб підтримати друзів
– розповів Андрій.

Серед учасників було чимало представниць чарівної статі.
Я долучилась до бігу минулого року, коли в Полтаві влаштовували пробні змагання з триатлону. І ось тепер майже щоранку роблю пробіжку. Біг допомагає мені підтримувати добру фізичну форму та міцний імунітет. Звичайно, важко залишитись байдужою, коли маємо таку прекрасну ініціативу – розпочати рік позитивно та в компанії однодумців. Тим більше, що я не вживаю алкоголь, тому взагалі не було складно прокинутись
– поділилась враженнями учасниця забігу Анастасія Опанасенко.

Переможців урочисто привітали й вручили заохочувальні подарунки від мережі кондитерських "Цукерня". З огляду на новорічні традиції, на пункті харчування на фініші всіх бажаючих пригостили не тільки чаєм із солодощами, а й навіть шампанським.
спорт, біг, здоров'я, традиція

За темою:

Топ-5 за тиждень :

Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.