ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

09:30 25.01


Понад сорок котелень області забезпечили генераторами

Для безперебійного електроживлення об’єкти критичної інфраструктури Полтавської області продовжують забезпечувати генераторами.

 

Нині вирішено питання перепідключення або забезпечення альтернативним джерелом живлення 42 об’єктів, що забезпечують централізоване теплопостачання. Також здійснено перепідключення 6 каналізаційно-насосних станцій. Про це повідомив директор Департаменту будівництва, містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та енергетики Полтавської ОВА Едуард Рева. 

За рахунок міжнародних партнерів було отримано 17 генераторів, за рахунок обласного та місцевих бюджетів придбано 25, за власні кошти підприємства закуплено 36 генераторів. Нині на основних комунальних підприємствах водопровідно-каналізаційного господарства та теплоенергетики є 78 генераторів різної потужності.

До кінця січня підприємства, які постачають воду та тепло на Полтавщині, очікують ще на 30 генераторів.

— Нині очікуємо поставку генераторів в область. Це дасть можливість забезпечити стабільну роботу об'єктів критичної інфраструктури регіону в умовах відключень світла, — сказав на апаратній нараді в понеділок начальник Полтавської ОВА Дмитро Лунін. — Залишається ще 26 таких об’єктів теплопостачання. Очікуємо отримання генераторів для них, тоді будемо вважати, що це питання вирішено.

теплопостачання, генератор, влада, ОВА, котельня

За темою:

  • Керівницю Полтавського департаменту освіти звинуватили у розтраті коштів
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.