ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

18:45 05.07


Добудова кардіоцентру в Полтаві коштуватиме сто мільйонів

Триває будівництво нового корпусу інтервенційної кардіології та реабілітації Полтавського обласного кардіодиспансеру. Державним фондом регіонального розвитку було виділено на цей проект понад сто мільйонів гривень.

Триває будівництво нового корпусу інтервенційної кардіології та реабілітації Полтавського обласного  кардіодиспансеру. Державним фондом регіонального розвитку було виділено на цей проект понад 100 мільйонів гривень, про це йдеться на сайті Полтавської ОДА.

Нова будівля, на думку чиновників, відповідатиме всім стандартам лікування. За допомогою сучасного обладнання у кардіоцентрі оперуватимуть людей із серцево-судинними патологіями.

Наразі у будівлі провели всі монтажні та більшу частину оздоблювальних робіт. Технічні ж та вентиляційні планують завершити найближчим часом. Крім того, до кардіоцентру вже привезли частину медичного обладнання, яке мають розмістити у підвальному приміщенні.

На першому поверсі нового кардіоцентру розміщуватиметься реєстратура, на другому - кабінети лікарів. З третього по п'ятий будуть палати для хворих, а реанімацію розмістять на шостому поверсі. Також там облаштують три сучасні операційні кімнати за окремим проектом. Приміщення виглядатиме, як капсула: операційна перебуватиме всередині ще однієї. 

Ремонт планують завершити до кінця поточного року. 

кардіоцентр, будівництво, влада, гроші

За темою:

Топ-5 за тиждень :

Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.