ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

17:00 15.07


Понад сто мільйонів витратять на добудову спорткомплексу в Полтаві

12 липня Департамент будівництва Полтавської ОДА оголосив тендер на продовження спорудження спортивного комплексу, по вулиці Петра Юрченка, 1а, у Полтаві.

Кілька років будівництвом об'єкту займалася міська влада, згодом його передали на баланс Полтавської ОДА. Очікувана вартість робіт згідно з тендерною документацією становитиме 109 789 380 гривень. Вже цього року з обласного бюджету на фінансування спорткомплексу спрямують 10 мільйонів гривень, повідомляє видання Полтавщина.

Планується, що новий спорткомплекс функціонуватиме за двома напрямками: заняття з плавання для любителів та проведення змагань різного рівня.

Усередині будівлі планують облаштувати ресепшн, дитячу кімнату та малий басейн для занять з немовлятами від 6 місяців. Крім того, хочуть відкрити кімнату з тренажерами, зону для СПА процедур, магазин спортивних товарів, дитячий басейн та кафе.


"Цей об’єкт кілька років перебуває у стадії будівництва. Ми хочемо звести сучасний спортивний комплекс, який би повністю забезпечив потреби усіх, хто його експлуатуватиме", — стверджує директор Департаменту будівництва Полтавської ОДА Тимофій Голбан.
 

Кінцевий термін подання пропозицій — 28 липня.

довгобуд, будівництво, спорткомплекс

За темою:

  • У Полтаві для спортшколи планують збудувати футбольне поле
  • На Полтавщині відкрили відремонтовану дорогу Лубни – Оржиця
  • Новий фонтан у парку Незалежності майже готовий. ВІДЕО
  • Топ-5 за тиждень :

    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.