ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

20:21 05.01


Полтавці купили ялинок на чверть більше, ніж минулого року

Цього нового року полтавці придбали на чверть більше ялинок, ніж під час минулого новорічного сезону. Незважаючи на подорожчання.

Попри кризу жителі Полтавської області не економили на ялинках. За підрахунками Полтавського обласного управління лісового та мисливського господарства, мешканці краю віддали перевагу живим новорічним деревцям, ціни на які не сильно відрізнялись від попереднього року.

Так, за зведеною інформацією відомства, яка надійшла з усіх районів області на початку 2016 року, напередодні свят люди офіційно придбали 105 тисяч 340 ялинок, вирощених на території лісництв нашого регіону. Це на чверть більше, ніж під час минулого новорічного сезону.

Цікаві дані щодо цін на хвойні деревця. За даними ПОУЛМГ найдешевші з них коштували 37 гривень. Натомість, для прикладу, в Полтаві 30 грудня за метрові сосенки правили не меньше, ніж 60 гривень. При цьому продавці окремо пропонували чіпи до покупки, на яких містилася інформація про походження дерев. Хоча всі вони на момент продажу мають бути чіпованими.

Анна СОЛТОВСЬКА

ялинка, Новий рік, ліс, чіп, свято

Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.