ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

10:00 18.03


Попрощалися із захисниками Полтавщини, які загинули від рук окупантів

17-го березня у Полтаві біля Свято-Успенського собору попрощалися із п’ятьма українськими військовими, які загинули у боях із російськими окупантами.

 У Полтаві попрощалися з кращими її синами – захисниками України, як віддали своє життя в бою з російськими окупантами. Сотні містян зібралися, щоб висловити свою повагу і шану нашим воїнам та їх рідним.

6-го березня російські окупанти збили два гелікоптери полтавської бригади армійської авіації. Загинули українські вертолітники капітан Сергій Бондаренко, капітан Олександр Чуйко, майор Костянтин Зебницький, капітан Владислав Горбань.

 Усі вони указом Президента Володимира Зеленського нагороджені орденами Богдана Хмельницького III ступеня.

Також Полтава попрощалася із солдатом Сергієм Горожанкіним, який був водієм десантно-штурмового відділення десантно-штурмовго взводу. Він загинув у бою під час авіаційного нальоту.

Архієпископ Полтавський і Кременчуцький Федір, який разом з іншими священниками провів заупокійний молебень за загиблими захисниками, звернувся до всіх присутніх зі словами:

– Зграя воєнних злочинців, а сьогодні я переконаний, що ми маємо справу не тільки зі зграєю сатанистів, але і з деградованою російською нацією, яка напала на нашу країну, яка принесла в наші домівки горе, сльози і страждання. Не сумнівайтеся, що ми з вами побачимо кінець цієї держави-агресора, яка на нас напала і кінець зграї цих злочинців. І цей кінець буде лютим, бо смерть грішника – люта, як каже святе писання. Сьогодні ми оплакуємо і молимося за наших героїв. Після молитви всі могли попрощатися із загиблими, на труни лягли сотні квітів в знак пошани, ніхто не міг стримати сліз, дивлячись на згорьованих рідних, які втратили своїх синів, батьків, чоловіків

Полтавці, стоячи на колінах, провели ритуальний кортеж, в знак найвищої скорботі і шани тим, хто віддав своє життя за Україну. Героїв поховають в тих населених пунктах, звідки вони родом.

прощання, загибель, військові

За темою:

  • У Щербанівській громаді відкрили алею на честь полеглих захисників
  • Полтавці прощаються з відомим фотографом
  • Сонячний парк у Полтаві назвуть на честь загиблого воїна Євгенія Браха
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.