ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

16:30 13.04

P


Популярні міста для туристів в Європі

Для отримання цікавих вражень від вашої подорожі не обов’язково все життя робити запаси грошей. Зараз це можна зробити без особливої шкоди для бюджету, що приваблює багатьох туристів.

 

Ви можете купити квитки на автобуси в Європу і отримати нові враження від захоплюючої подорожі. Розглянемо декілька найбільш цікавих міст!

Найцікавіші міста європейського континенту

До традиційного списку найбільш цікавих міст входять:
● Вільнюс, Литва.
● Будапешт, Угорщина.
● Бухарест, Румунія.
● Краків, Польща.
● Рига, Латвія.

Подорожі до Вільнюсу завжди приваблюють невеликою ціною білетів. Вільнюс дуже затишне місто, яке дасть можливість відволіктися від проблем. Центральна частина міста здивує вас вузькими вулицями і гарною архітектурою. Поїздка ідеально підійде для молоді і романтичних натур.

Будапешт здивує туристів дешевими, але якісними хостелами. Екскурсія до замку Парламенту. Вид, що доступний з берега Буда, стане прекрасним об’єктом для фотосесії. У вас залишиться безліч спогадів.

Бухарест завжди був в топі європейських міст, які можна відвідати. Він приваблює готичною архітектурою в поєднанні з сучасними тенденціями. Якщо ви зібралися до Бухаресту, то рекомендуємо це зробити саме навесні. Так ви можете зробити більше прекрасних фото та отримати кращі враження. Вас здивує гармонійне поєднання всіх частин міста. Таким є історичний центр, який став символом міста. Але вашу увагу привертає й сучасна частина зі скляними високими будівлями.

Краків традиційно вважається найгарнішим містом Польщі. Проте є інші міста, які приваблюють. Наприклад Варшава надасть вам відчуття затишку навіть в цій незнайомій країні. Краків був центром творення всієї історії Європи, навіть з найстрашнішими подіями. Тим не менш, це місце подарує спокій і гармонію.

Рига є стандартним європейським містом. Тут ви здивуєтеся чистоті та доглянутості кожної вулички. Помпезні сучасні будівлі вдалося поєднати з найстарішими історичними пам’ятками.

Переваги подорожі автобусом

Перш за все варто звернути увагу саме на ціну. З автобусною подорожжю ви зможете трохи зберегти грошей і відкласти їх для подальших розваг. Також поїздка автобусом до Європи є дійсно комфортною. Вам не доведеться думати про прокладання маршруту і всі інші проблеми, що пов'язані з самим процесом поїздки. Завдяки такій поїздці ви познайомитесь з багатьма людьми, з якими можна провести вихідні.

туризм, подорожі, автобус, Європа

За темою:

Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.