ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

15:30 22.08


Двоє молодих полтавських героїв потрапили до списку "Forbes"

Полтавці Сергій Волинський та Сергій Іванчук потрапили до "молодіжного" списку "Forbes" - "30 до 30".

 

Полтавський підприємець і оперний співак Сергій Іванчук протягом перших днів війни вивіз близько сотні людей із охоплених російським вторгненням районів Сумщини та Харківщини. 10 березня, під час чергового рейсу, росіяни перетворили його автівку на решето, сам Іванчук дістав п’ять кульових поранень. Він ледь вижив і досі лікується у шпиталі в Німеччині.

Також у списку - Сергій Волинський. Він майор ЗСУ, виконувач обов’язків командира 36-ї окремої бригади морської піхоти, учасник оборони Маріуполя, наразі перебуває в полоні.

Волинський (позивний «Волина») приєднався до захисників "Азовсталі", після того, як більша частина морських піхотинців 36-ї бригади не зуміла прорвати оточення з Маріуполя і потрапила в полон. Інша частина бригади (у складі близько 200 морпіхів) під керівництвом Волини зуміла прорватися з території Заводу ім. Ілліча на "Азовсталь", для цього вони замаскували техніку – нанесли на неї знаки Z...

Суть проєкту "30 до 30" – знайти та показати суспільству молодих людей, котрі впливатимуть на майбутнє своїх галузей.

У цьогорічній тридцятці ті, хто захищає нас сьогодні й здобуватиме Перемогу завтра, ті, хто будуватиме нову Україну після Перемоги. Саме вони – вірогідні творці нової української економіки, освіти та архітектури, вони розширюватимуть межі вітчизняного культурного простору.

війна, визнання, рейтинг, Forbes, Сергій Іванчук, Сергій Волинський

За темою:

Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.