ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

10:30 04.10


Порушення становлять загрозу для життя: у Полтаві закрили "Елмотор Фуд"

Перевірка закладу громадського харчування, на вул. Маршала Бірюзова, 27, ТОВ "Елмотор Фуд", виявила порушення, що становлять загрозу для життя та здоров’я людей.

Про це повідомили у ГУ Держпродспоживслужбі у Полтавській області.

“Під час проведення позапланових заходів державного нагляду (контролю) на потужності закладу громадського харчування «Елмотор Фуд» встановлено невідповідність вимогам законодавства у сфері безпечності та окремих показників якості харчових продуктів при виробництві та обігу харчових продуктів, що є порушенням пункту 2 частини першої статті 16 Закону України «Про державний контроль за дотриманням законодавства про харчові продукти, корми, побічні продукти тваринного походження, здоров’я та благополуччя тварин». Виявлені порушення становлять загрозу для життя та здоров’я людини”, – йдеться у повідомленні.

Заклад тимчасово закрили.

Директору товариства з обмеженою відповідальністю «Елмотор Фуд» необхідно усунути виявлені порушення вимог законодавства та провести коригувальні дії.

Усі порушення повинні бути усунені протягом 10 робочих діб з дня вручення рішення.

“Якщо у Вас виникли сумніви щодо якості та/або безпечності харчового продукту, чи неправильного та/або такого, що вводить споживача в оману маркування, звертайтесь до Головного управління Держпродспоживслужби для вжиття невідкладних заходів за телефонами: Приймальня – (0532) 60-66-47, Управління безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини – (0532) 56-99-63, або надсилайте обґрунтовані скарги поштою на адресу: вул. Воскресенський узвіз,7, м. Полтава, чи на e-mail: pol_gydpss@polvet.gov.ua”, – зазначили у Службі.

спонсори, харчування, порушення

За темою:

  • Держпродспоживслужба виявила завищені ціни на продукти у шести магазинах Полтавщини
  • У трьох мікрорайонах Полтави з 26 лютого не буде газу
  • Через блокаду польського кордон дорожчає автогаз
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.