ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

16:15 01.04


Посадовці Полтавського міськвиконкому саботують апаратки

На апаратну нараду у Полтавському міськвиконкомі знову, вже вдруге, не прийшла більшість посадовців виконкому.

Олександр Шамота назвав це саботажем, що був ініційований командою Андрія Матковського, повідомляє Зміст.

Так, 1 квітня, мала відбутися чергова апаратна нарада серед керівників структурних підрозділів міськвиконкому. Серед присутніх на ній було лише декілька осіб, а саме – секретар міської ради, представники управлінь у справах надзвичайних ситуацій, відділу мобілізаційної роботи, реєстраційної і юридичної служби.

У нас знову продовжується цей саботаж. Але у мене є достатньо важелів впливу, які я обов’язково застосую до тих керівників, які саботують сьогодні за вказівкою Матковського апаратні наради. Повірте мені, я зроблю все для того, щоб начальники управлінь, заступники управлінь чітко розуміли, що на на апаратні наради ходити потрібно. А також обов’язково буду вживати відповідних заходів і санкцій, і повірте, це буде для них сюрпризом

 – зазначив секретар міськради Олександр Шамота.

Він додав, що попередньо на засіданні мали бути присутніми близько 80 осіб, і всі вони були попереджені про проведення наради.

Загалом сьогодні основним питанням була організація відпочинку дітей у літніх таборах.

Як зазначив секретар міської ради, він також планував розглянути питання щодо підписання полтавцями декларацій з сімейними лікарями. Каже, Матковський хоче, щоб Шамота підписав деякі непрозорі тендери, в тому числі, підвищення вартості проїзду.

 

конфлікт, міськвиконком, саботаж, апаратка

За темою:

  • Поліція розслідує конфлікт на ТВК у Кобеляках
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.