ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

19:45 07.07


Посадовці "Укргазвидобування" крали кошти на Полтавщині в особливо великих розмірах

Правоохоронці розслідують кримінальну справу за ч. 5 ст. 191 КК (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем). Йдеться про розкрадання під час видобутку вуглеводнів на Полтавщині.

Установлено, що службові особи ПАТ "Укргазвидобування" діючи за попередньою змовою з службовими особами іноземних компаній, зловживаючи своїм службовим становищем всупереч інтересам служби, шляхом завищення вартості робіт з гідророзриву пластів, які проводяться на території Полтавської та Харківської областей, протягом 2016-2017 років заволоділи державними коштами в особливо великих розмірах.

Встановлено, що у 2016 році ПАТ "Укргазвидобування" проведено 4 тендери, щодо проведення робіт із гідророзривів пластів на свердловинах, які перебувають на балансі українського підприємства.

Умовами таких тендерів було виконання 100 операцій з гідророзривів пласта загальною вартістю близько 400 млн грн.

Наразі, на підставі дозволу слідчого судді, у кримінальному провадженні, з метою відшукування оригіналів документів щодо укладання та виконання договорів, проводяться слідчі дії – обшуки в приміщеннях регіонального відділення ПАТ «Укргазвидобування» та підприємствах підрядниках.

Досудове розслідування триває, — повідомили у Генпрокуратурі.


Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.