ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

11:37 10.02


Посадовців Полтавської міської ради можуть притягнути до кримінальної відповідальності за злісне невиконання рішення суду

Державна виконавча служба Полтавської області двічі оштрафувала Полтавську міськраду, а тепер – вимагає покарати чиновників. Причина –невиконання рішення суду про прийняття на баланс двох гуртожитків.

Ідеться про житлові будинки на вулиці Харчовиків, 29/1, 31 у Полтаві. Після банкрутства бавовнопрядильної фабрики в 2003 році за рішенням Господарського суду вони мали бути передані на баланс міста. У 2014 році Полтавська міськрада ухвалила відповідне рішення, яке так і не виконала. 31 березня 2015 року суддя Полтавського окружного адмінсуду Тетяна Канигіна задовольнила позов міської прокуратури. Бездіяльність міської ради була визнана протиправною, відповідача зобов’язано прийняти будинки на баланс. Зараз справа знаходиться на розгляді в касаційній інстанції.

За злісне невиконання рішення суду, яке набуло законної сили, виконавча служба двічі накладала штрафи на міську раду. Так, 6 січня 2017 року з неї було стягнуто 5 100 гривень, а 31 січня 2017 року – 10 200 гривень. Після цього державний виконавець вніс подання до правоохоронних органів щодо притягнення посадових осіб Полтавської міськради до кримінальної відповідальності. Згідно зі статтею 382 Кримінального кодексу України умисне невиконання рішення суду карається штрафом або позбавленням волі на строк до трьох років із позбавленням права протягом трьох років обіймати певні посади.

Полтавська міськрада вважає дії виконавчої служби незаконними та оскаржує накладені штрафи у судовому порядку.

суд, міськрада, бездіяльність

За темою:

  • Убивць двох полтавців засудили до довічного увязнення
  • Поліція скерувала до суду справу чоловіка, який вбив батьків
  • Полтавець відсудив у комунальників 20 тисяч за пошкоджене у ямі авто
  • Топ-5 за тиждень :

    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.