ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

20:45 16.02

P


Поширені причини ремонту газових колонок

 

Газові колонки належать до найпоширеніших побутових приладів, без яких важко уявити наявність гарячої води в будинку чи квартирі. Однак надійність та продуктивна робота залежать від безлічі факторів. Навіть найякісніші моделі від перевірених брендів рано чи пізно можуть вийти з ладу з різних причин, а тому знадобиться професійний ремонт газової колонки у Полтаві.

Не всі несправності можна виправити власноруч. В окремих ситуаціях не обійтися без допомоги фахівця. Розглянемо кілька найпоширеніших причин поломки.

При відкритті крана з холодною водою не вмикається газова колонка

Банальна причина – недостатній тиск води. Серед серйозніших варто виділити дві основні причини:
    1. Зношування мембрани, проблеми в батарейках, проблеми з ланцюгом системи газового контролю.
    2. Забитий фільтр – різною іржею та іншим сміттям.

Якщо в першому випадку потрібне швидке прочищення фільтра, то в другій ситуації не обійтися без заміни витратних матеріалів. Важливо правильно підібрати конкретні запчастини, матеріали з урахуванням марки та моделі газової колонки.

Холодна вода у крані/колонка погано гріє воду

Якщо тиск води високий, але колонка погано нагріває воду, потрібно перевірити вогонь. Колір вогню «підкаже» про конкретну проблему та її причину. Наприклад, якщо полум'я червоного кольору, а язики полум'я виступають навіть за межі радіатора, тоді причина поломки пов'язана з сажею, що скупчилася всередині. В результаті потрібно організувати якісне чищення.

Якщо полум'я блакитне, горить дуже тьмяно, тоді поломка полягає у мембрані. Найчастіше мембрана рветься та потребує повноцінної заміни, оскільки вже не піддається відновленню.

Коли відсутність гарячої води було виявлено відразу після встановлення нової газової колонки, це може бути пов'язане з неправильним монтажем шлангів – входу та виходу.

Наявність сторонніх звуків при включенні колонки

Різні удари, невеликі вибухи при включенні колонки свідчать про передчасне заповнення газом камери згоряння. Це ще одна не менш поширена поломка всіх колонок.

При діагностиці автоматичної моделі майстер приділяє особливу увагу сервомотору або запалювальному пристрою, електромагнітному клапану. У процесі заповнення газового нагрівача іскра обов'язково має пробивати пальник. А якщо ні, то іскри розсіюються та потрапляють на корпусну частину колонки, а тому можна почути подібні «клацання», «вибухи» та інші нехарактерні звуки.

Колонка коптить, з'являється чорна сажа

Без регулярного чищення газового нагрівача власники можуть зіткнутися з подібними проблемами. Причому наслідки такої проблеми досить серйозні: обладнання може спалахнути, що призведе до повноцінної заміни колонки та/або ремонту всієї кухні (іншого приміщення, де встановлена ​​колонка).

Адже поява чорної сажі свідчить про нестачу повітряних мас. Поступово сажа осідає на радіатор, запобігаючи вільному виходу продуктів згоряння.

 

газ, колонка, ремонт

За темою:

  • Ракетний удар зруйнував об'єкт газовидобутку Полтавщини
  • На Миргородщині відновили газопостачання після ракетного обстрілу
  • Росіяни обстріляли об’єкти «Нафтогазу» на Полтавщині
  • Топ-5 за тиждень :









    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.