ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

18:00 06.02


Послугами обласної служби зайнятості торік скористалося майже 50 тисяч людей

На Полтавщині з 24 лютого минулого року статус безробітного отримали 5500 осіб із інших регіонів України.

 

Упродовж 2022 року послугами обласної служби зайнятості скористалося 48,7 тисяч громадян у статусі безробітного, що майже на 15,6 тисяч осіб менше за відповідний період 2021 року. Зокрема, з початку воєнних дій статус безробітного отримали 5,5 тисяч осіб із інших регіонів України, серед яких майже 4,1 тисячі осіб офіційно зареєстрованих в органах соціального захисту населення як внутрішньо переміщені особи.

За інформацією директорки  Полтавського обласного центру зайнятості Катерини Клавдієвої, за  допомогою обласного центру зайнятості працевлаштовано 16,8 тисяч осіб, серед них – 14,3 тисяч осіб, які мали статус безробітного, що є одним з найвищих показників в Україні. Рівень працевлаштування безробітних за сприяння державної служби зайнятості є вищим середнього показника у країні і становить 29,3%. 

Для зменшення професійного дисбалансу та забезпечення роботодавців кваліфікованими кадрами 3,2 тисячі безробітних пройшли професійне навчання за направленням обласної служби зайнятості (четвертий показник у країні).

Також 3,5 тисячі осіб було забезпечено тимчасовою зайнятістю шляхом залучення до громадських робіт та інших робіт тимчасового характеру. Фінансування громадських робіт становило 20588,3 тисяч грн (Фонд загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття – 8343,5 тисяч грн, місцеві бюджети – 12238,4 тисяч грн, кошти підприємств – 6,4 тисячі грн). За цим напрямком роботи Полтавщина є лідером в Україні.

зайнятість, робота, безробіття, працевлаштування

За темою:

  • Полтавщина є найактивнішою у формуванні "Армії відновлення"
  • Аграрії Полтавщини готуються до весняно-польових робіт
  • Цьогоріч на Полтавщині нову роботу знайшли понад 16 тисяч людей
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.