ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

13:00 10.02


Послугами обласної служби зайнятості у січні скористалися 26 тисяч безробітних

Протягом січня 2020 року послугами обласної служби зайнятості скористалося 26400 безробітних. Кількість роботодавців, які співпрацювали з обласною службою зайнятості, зросла проти січня 2019 року на 17,4% і становила 2300. База вільних робочих місць налічувала 7900 вакансій.

Отримали роботу

За сприяння обласної служби зайнятості отримали роботу у січні 2,4 тисячі осіб, що на 7,1 % більше відповідного показника 2019 року. Одночасно на 10,2 % зросла чисельність осіб, які працевлаштовані оперативно до набуття статусу безробітного.

Із загальної чисельності працевлаштованих осіб 2 безробітних отримали виплату допомоги по безробіттю одноразово для зайняття підприємницькою діяльністю.

На нові робочі місця з компенсацією роботодавцю витрат у розмірі єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування працевлаштовано 21 безробітного, з яких 4 особи недостатньо конкурентоспроможні на ринку праці та 17 осіб, які працевлаштовані суб’єктами малого підприємства в пріоритетних видах економічної діяльності.

На громадських роботах

Була забезпечена тимчасова зайнятість 265 громадянам. Найбільш поширені види громадських робіт: екологічний захист навколишнього середовища, інформування населення про субсидії, благоустрій населених пунктів.

Для забезпечення професійно-кваліфікаційного рівня шукачів роботи вимогам роботодавців, за направленням обласної служби зайнятості 863 безробітних проходили професійне навчання. Зокрема 403 безробітних навчались у центрах професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості.

На обліку – 24 тисячі безробітних

Станом на 1 лютого 2020 року на обліку в регіональній службі зайнятості перебувало 24200 безробітних, із них отримували допомогу по безробіттю 21600 осіб.

За професійними групами серед зареєстрованих безробітних переважають робітники з обслуговування, експлуатації та контролю за роботою технологічного устаткування, складання устаткування та машин (32,5%), представники найпростіших професій (14,2%), працівники сфери торгівлі та послуг (12,9%), законодавці, вищі державні службовці, керівники, менеджери (9,3%).

Роботодавці пропонують три тисячі вакансій

Кількість актуальних вакансій, заявлених роботодавцями до обласної служби зайнятості, на 1 лютого 2020 року становила три тисячі одиниць. Крім того, у базі даних служби зайнятості містилася інформація про 1900 пропозицій роботи, отриманих із інших джерел.

Найбільший попит роботодавців спостерігається на кваліфікованих робітників з інструментом (25,3%), працівників сфери торгівлі та послуг (17,5%) і робітників з обслуговування, експлуатації устаткування та машин (16,8%), інформує відділ інформаційної роботи Полтавського обласного центру зайнятості.

робота, вакансія, зайнятість, статистика

За темою:

  • Курсы программирования в "IT Education Academy": новая профессия в сжатые сроки
  • Послуги служби зайнятості за чотири місяці отримали понад 60 тисяч безробітних 
  • Топ-5 за тиждень :

    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.