ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

12:45 27.05


Послуги служби зайнятості за чотири місяці отримали понад 60 тисяч безробітних 

Протягом січня-квітня 2020 року послуги обласної служби зайнятості отримали 63800 громадян, які шукали роботу. Із них 38900 осіб мали статус зареєстрованого безробітного. 

 

Від 5200 роботодавців надійшло 24500 пропозицій роботи. Роботу отримали 17 тисяч людей

За сприяння обласної служби зайнятості отримали роботу понад 17 тисяч осіб. У тому числі 7700 людей, або 45,2%, працевлаштовані оперативно, до набуття статусу безробітного.

Із  загальної чисельності працевлаштованих осіб семеро безробітних отримали виплату допомоги по безробіттю одноразово для зайняття підприємницькою діяльністю.

На нові робочі місця з компенсацією роботодавцю витрат у розмірі єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування були працевлаштовані 183 безробітних, із яких 37 недостатньо конкурентоспроможні на ринку праці та 146 працевлаштовані суб'єктами малого підприємства в пріоритетних видах економічної діяльності.

На громадських роботах працювали понад дві тисячі бажаючих  

За сприяння обласної служби зайнятості забезпечена тимчасова зайнятість 2,2 тисяч громадян. Найбільш поширені види громадських робіт: екологічний захист навколишнього середовища, інформування про субсидії, робота із соціально вразливими верствами населення.  

Для забезпечення відповідності професійно-кваліфікаційного рівня шукачів роботи вимогам роботодавців, за направленням обласної служби зайнятості 3900 безробітних проходили професійне навчання. Зокрема 2700 безробітних навчались у центрах професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості.

Заради кращої конкурентоспроможності на ринку праці 77 осіб отримали ваучери для підвищення кваліфікації за спеціальностями "медсестринство" та "тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва".

На обліку – 25 тисяч безробітних 

Станом на 1 травня  2020 року на обліку в регіональній службі зайнятості перебувало 25300 безробітних, із них отримували допомогу по безробіттю 21700 осіб.

За професійними групами серед зазначеної чисельності зареєстрованих безробітних переважають робітники з обслуговування, експлуатації та контролю за роботою технологічного обладнання, складання устаткування та машин (19,3%), працівники сфери торгівлі та послуг (18,2%), представники найпростіших професій (14,5%), законодавці, вищі державні службовці, керівники, менеджери (10,9%).

Роботодавці пропонують понад дві тисячі вакансій 

Кількість актуальних вакансій, заявлених роботодавцями до обласної служби зайнятості, станом на 1 травня 2020 року, становила 2100 одиниць. Крім того, у базі даних служби зайнятості є інформація про 1700 пропозицій роботи, отриманих із інших джерел.

Найбільший попит роботодавців спостерігається на кваліфікованих робітників із інструментом (22,4%), робітників з обслуговування, експлуатації устаткування та машин (20,3%), працівників сфери торгівлі та послуг (12,9%). 

робота, зайнятість, статистика, вакансія

За темою:

Топ-5 за тиждень :

Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.