ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

17:02 04.06


Посол Швейцарії в Україні відвідав Полтавщину

Днями з робочим візитом у Горішніх Плавнях та Кременчуці побував Надзвичайний та Повноважний Посол Швейцарії в Україні Гійом Шойрер у супроводі нардепа Костянтина Жеваго.

У рамках візиту разом із головою правління ПрАТ "Полтавський ГЗК" Віктором Лотоусом вони відвідали підприємства міста. Гостi побували у дошкiльному навчальному закладi "Золота рибка", відвідали сучасний спортивний комплекс, школу, басейн "Нептун", стадіон "Юність". Президент футбольного клубу "Гірник-Спорт" Петро Каплун подарував послу футболку і шарф із клубною символікою. Також Гійом Шойрер побував на пiдприємствi "Кременчукм‘ясо" у Кременчуці.

У спілкуванні з журналістами Гійом Шойрер розповів про мету свого візиту й поділився враженнями від міста.

Горішні Плавні — динамічне та позитивне місто, мені в радість тут бути. Я приємно здивований дитсадком, школою, басейном, спортивним клубом. Дуже важливо, що група "FERREXPO" бере на себе соціальну відповідальність, будує стратегію на довгострокову перспективу. Що стосується мети мого візиту, то для мене надзвичайно важливо мати уявлення про країну в цілому, а не тільки про Київ, контактувати з членами парламенту, групою "FERREXPO", яка має сильні зв’язки зі Швейцарією. Ми будемо обговорювати все з моєю командою в посольстві. Очевидно, будуть певні кроки щодо співпраці

– сказав пан Шойрер.

візит, посол, Швейцарія, Горішні Плавні

За темою:

  • У Полтаві обговорили культурну та економічну співпраці з Литвою
  • У Полтаві добудували обласний кардіоцентр 
  • Першого вересня до Полтави завітає Володимир Зеленський
  • Топ-5 за тиждень :

    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.