ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

14:30 24.02


Постійна комісія облради підтримала кредитування "Полтававодоканалу" та "Полтаватеплоенерго"

На засіданні постійної комісії обласної ради з питань ЖКГ, енергозабезпечення, будівництва та за'язку 24 лютого депутати винесли на розгляд чергової сесії питання щодо кредитування КП "Полтававодоканал" та КП "Полтаватеплоенерго".

 

Зокрема, "Полтававодоканал" звернувся з проханням про збільшення кредитного ліміту на 3 млн грн — до 6 млн грн терміном на 12 місяців під 16% річних. Як зазначив начальник Управління житлово-комунального господарства Полтавської ОДА Едуард Рева, це дасть можливість отримати підприємству обігові кошти та зменшити касовий розрив.

За інформацією генерального директора водоканалу Василя Воротинцева, наразі заборгованість споживачів за надані послуги становить 32 млн грн. З них 8-9 млн грн – це ліквідна заборгованість, яку підприємство налаштоване стягнути зі споживачів найближчим часом.

"Думаю, що заборгованість буде зростати, бо маса людей не буде (бо не зможе) платити. Тому будуть суди", – додав Василь Воронтинцев.

У свою чергу в.о. директора "Полтаватеплоенерго" Ігор Процай звернувся до членів комісії з проханням дозволити підприємству взяти кредит на 24 млн грн на 24 місяці під 16,2% річних. Депутати не заперечили.

Також під час засідання члени комісії підтримали та погодили винести на сесію питання про приймання-передачу майна спільної власності територіальних громад; про приймання каналізаційних мереж колективу забудовників "Юріївський" у спільну власність територіальних громад сіл, селищ, міст Полтавської області; про звернення депутатів Полтавської обласної ради до Кабінету Міністрів України та Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг щодо скасування тарифу на послуги розподілу природного газу. 

Крім цього, депутати розглянули лист КП ПОР "Полтававодоканал" щодо можливості виділення коштів у розмірі 80 млн грн для придбання матеріалів, обладнання, спецтехніки, проведення будівельних робіт з метою оновлення основних засобів та сталої роботи підприємства. Зокрема, кошти потрібні для придбання екскаватора, ремонту каналізації по вулиці Пилипа Орлика, прокладання додаткової "напірної нитки" Супрунівської насосної станції та заміну вкрай застарілого обладнання на очисних спорудах. Члени комісії підтримали ініціативу фінансування таких витрат водоканалу спільно з Полтавською міською радою за схемою 50% на 50%.


За темою:

Топ-5 за тиждень :

Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.