13:00 11.11 784
Працівників Полтавської митниці підозрюють в оформленні товару за заниженими митними платежами. Про це 11 листопада повідомили на сайті Офісу Генерального прокурора.
"Спільно із суб’єктами зовнішньоекономічної діяльності систематично занижували митну вартість імпортованої кави при оформленні. Внаслідок протиправних дій митників Державний бюджет України недоотримав коштів на загальну суму 7,7 мільйона гривень", - йдеться у повідомленні.
11 причетним повідомили про підозру. Серед них нині вже колишні працівники митниці.
Кримінальне провадження розпочали за частиною першою та другою статті "Зловживання владою або службовим становищем". Санкція – позбавлення волі на від 3 до 6 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років та зі штрафом. Підозрюваним планують обрати запобіжний захід.
"Сараїзм" Полтави без гриму і туристів
10:00 25.11
В «Акварені» змінили розклад тренувань
15:00 25.11