ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

13:21 08.11


Працівники культури Полтавщини поїхали за кордон набиратися досвіду

Ввечері 7 листопада чисельна полтавська делегація, що складається з працівників культури області, вирушила в туристичний тур країнами Європи.

Метою цієї поїздки її організаторка, директорка Департаменту культури і туризму Полтавської ОДА Валентина Вождаєнко називає не лише культурний відпочинок, але й набуття певного досвіду в діяльності закладів культури і стратегії розвитку туристичної сфери.

Поїздка розрахована на шість днів. Заплановане відвідання чотирьох міст у трьох країнах: Дрездена, Кракова, Вроцлава і Праги. Предметом основної уваги є відомі музейні заклади, в яких зберігаються перлини світової культури. Офіційних зустрічей не планують, за єдиним винятком.

У Вроцлаві матимемо офіційну зустріч з головою української діаспори щодо подальшої співпраці на наступний рік. Бо польська сторона запропонувала і зініціювала проведення Днів Полтавщини протягом наступного року у Вроцлаві

– пояснила Валентина Вождаєнко.

До туристичної групи мали можливість долучитися працівники галузі культури будь-якого структурного підрозділу області, незалежно від рангу. Умови всього дві: наявність біометричного паспорту і можливість самостійно оплатити подорож, оскільки поїздка відбувається за власний рахунок екскурсантів.

Це дуже цікава поїздка, тому що вона відбувається напередодні Всеукраїнського дня працівників культури. Подорож запланована за власний рахунок – кожен з учасників групи сам оплачує всі витрати, вони викупили автобус і їдуть, щоб збагатитися духовно. Я хочу, щоб наші працівники гарно відпочили. Вони мають законне право, тому що разом з теплою частиною року закінчуються й усі заходи та фестивалі, які були ними проведені на високому рівні. Це великий позитив – і вони заслуговують на відпочинок. Поїздка приватна, тож ми не можемо її фінансувати. Але працівники Департаменту культури заслужили премії і надбавки за ненормований робочий день і вони достатньо заробили, щоб оплатити свою подорож

розповів заступник голови Полтавської ОДА Микола Білокінь.

Наразі учасники групи не відкривають навіть орієнтовну вартість поїздки. Серед тих, хто долучилися до групи – директорка Департаменту інформаційної діяльності та зв'язків з громадськістю Полтавської ОДА Вікторія Пилипенко, представники Миргородської РДА, Білоцерківської ОТГ, співробітники Департаменту культури і туризму Полтавської ОДА, відома поетеса та журналістка Марія Бойко, дружина заступникп голови Полтавської ОДА Миколи Білоконя.

Загалом чисельність туристичної групи – майже півсотні осіб.

культура, туризм, влада

За темою:

  • На Полтавщині презентували три нових туристичних маршрути
  • У Полтавській ОДА почали розробку реєстру обліку об'єктів туризму
  • Полтавський краєзнавчий музей розмістять на туристичних листівках доповненої реальності
  • Топ-5 за тиждень :

    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.