ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

16:00 03.10


Працівники зі скандалом звільнилися на ПАТ "Укртатнафта"

Адміністрація ПАТ "Укртатнафта" відмовилася підняти зарплати своїм нафтопереробникам, і вони написали заяви на звільнення.

Такий фінал зборів працівників першого виробництва (установки ГК), на яких минулого тижня нафтопереробники обговорювали можливість підвищення своєї зарплати з 5 тисяч гривень у бік збільшення.

Представники адміністрації підприємства пригрозили працівникам виробництва, що зарплату не підвищать, але привезуть досвідчених операторів із Західної України, аби замінити невдоволених.

Висновок перший – невдоволені відмовою підвищити їм зарплату працівники виробництва написали заяви на звільнення за власним бажанням. Тепер кваліфіковані спеціалісти відпрацьовують два тижні перед самим звільненням. За даними Програми.Плюс  таких заяв – мінімум 34, а максимум – 43.

Одночасно керівниками ПАТ «Укртатнафта» було звільнено начальника виробництва №1, на якому працівники зробили такий неочікуваний крок. А щодо можливого підвищення зарплати, то воно має статися вже у новому 2018 році.

Йдеться про звільнення кваліфікованих працівників, досвід яких вимірюється не одним роком роботи і які у своїй роботі знають усе аж до останніх дрібниць. Не факт, що в Івано-Франківській області тамтешні нафтопереробники при своїх непрацюючих заводах тільки й чекають, що їх запросять у Кременчук. Ці сподівання можуть просто не виправдатися.

І у протистоянні адміністрації з робітниками простіше було б пошукати компроміс.

кадровий скандал, Укртатнафта

За темою:

  • Поліція затримала чоловіка за підозрою у замаху на умисне вбивство
  • Корупція: мерія Кременчука купувала лазні для військових у "своїх людей"
  • "Подумав, що фейк": голова Верховного Суду прокоментував рішення щодо ухилянта
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.