ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

08:45 02.07


Прадавню гармату на Полтавщині "віртуалізували"

У музеї  історії Полтавської битви пропонуватимуть відвідувачам потрапити у віртуальну реальність. За допомогою спеціальних окулярів вони потраплятимуть на поле битви та самостійно заряджатимуть гармату тих часів.

Як повідомили у Полтавській ОДА, новий проєкт «Віртуальна гармата XVIII століття»  презентували під час культурно-просвітницького заходу, участь у якому взяли заступник голови облдержадміністрації Катерина Рижеченко та секретар Полтавської міської  ради Олександр Шамота.

Секретар міськради першим випробував віртуальну реальність у музейній експозиції.

Представники влади вручили директорам музеїв базової мережі закладів культури міста портативні комп’ютери для покращення роботи установ, запровадження новітніх методів, зокрема інтерактивних екскурсій, зміцнення матеріально-технічного забезпечення музейної галузі.

«Яким би не було наповнення музею, які б не були скарби та експонати, важливо працювати над презентацією. Від неї залежить 90% успіху...Сподіваюся, що вже незабаром поб’ємо рекорди з відвідуваності цього музею та Полтавщини», – сказала Катерина Рижеченко.

 

«Розуміємо, що Полтава не мегаполіс, куди можна приїздити постійно і знаходити новий музей. Але треба, щоб існуючі музеї пропонували туристам кожного разу щось нове», – сказав Олександр Шамота.

Учасникам заходу представили наукове дослідження «Інформаційна війна: соціально-онтологічний та мілітарний аспект» та науково-просвітницьку ініціативу  «Інформаційна війна московського царя Петра І проти гетьмана України Івана Мазепи».

 
музей, карантин, гармата, віртуал

За темою:

  • У Полтавському музеї важкої бомбардувальної авіації покажуть новий експонат
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.