ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

12:26 20.01


Правоохоронці майже два роки не можуть знайти убивць екс-мера Миргорода

Через два роки після злочину в поліції є кілька робочих версій того, хто і чому убив Василя Третецького, який свого часу двічі обирався мером Миргорода і був заступником губернатора Харківської області.

Поліція досі не розкрила справу з убивством Василя Третецького, екс-мера Миргорода та заступника голови Харківької ОДА. Начальник відділу комунікацій ГУ НП у Полтавській області Юрій Сулаєв у коментарі Poltava365.com зазначив:

Наразі є кілька робочих версій, деталі яких і щодо підозрюваних поки що не розголошуються.

Нагадаємо, 59-річний Василь Третецький 16 березня 2014 року отримав важке вогнепальне поранення у ногу з мисливської рушниці біля свого автомобіля поруч із будинком у Миргороді. За даними камери відеоспостереження на будинку поруч, невідомі чоловіки намагалися його кудись забрати і один із них вистрелив, коли він став чинити опір. При цьому обличчя стрільця можна розгледіти. Постраждалий помер через дев'ять діб після поранення у реанімації у лікарні в Харкові.

Василь Третецький двічі обирався мером Миргорода (у 1996 і у 2000 роках), був очільником Асоціації міст України, працював заступником голови Харківської ОДА (2005-2007) і запам'ятався проукраїнськими реформами у гуманітарній сфері. Наприклад, за часів його мерства Миргород позбувся усіх радянських назв в топоніміці. Василь Третецький підтримував Євромайдан, давав журналістам інформацію щодо резонансних корупційних справ чиновників Полтавщини.

Анна СОЛТОВСЬКА

Третецький, мер, Миргород, убивство, Сулаєв, поліція, злочин

Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.