ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ
Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

17:00 09.01


Правоохоронці підбили підсумки роботи. ІНФОГРАФІКА

Полтавські поліціянти відзвітували про стан правопорядку в області під час новорічних та різдвяних свят, а також про результати роботи поліції Полтавщини за 2017 рік.

Так, очільник Департаменту патрульної поліції Полтавщини Віталій Мельничук, що торік кількість кримінальних правопорушень зменшилась. Зокрема, кількість зґвалтувань знизилася на 66, 7%, а вбивств – на 3, 9%.

Він зазначив, що одним із проблемних питань все ж залишається розкриття грабежів. А пріоритетним напрямком роботи поліції залишається протидія наркозлочинності.

Так, минулоріч поліціянти Полтавщини вилучили 179 кг 230 г наркотиків.

Протягом минулого року, завдяки діям правоохоронців, припинили свою незаконну діяльність 8 злочинних груп, серед яких і ті, що засновані на етнічній основі, так і ті, що пов’язані міжрегіональними зв’язками.

Поліціянти також відповіли на питання журналістів про хід справ щодо побиття судді Лариси Гольник, вбивства депутата Миргородської міськради Олега Супруненка, про побиття дошок воїнам АТО. У кінці звіту презентували відеоролик, у якому показали фактаж проведеної роботи за рік.

підсумки, поліція, звіт

За темою:

  • На Полтавщині пасажир побив провідника поїзда
  • На Полтавщині розшукують вихованців Гадяцького дитбудинку
  • Поліція обіцяє жорстко відповісти на прояви екстремізму чи релігійної ворожнечі
  • Топ-5 за тиждень :