ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

13:00 31.05


Правоохоронці викрили службову особу водної інспеції за розголошення інформації

Оперативники управління стратегічних розслідувань в Полтавській області встановили, що головний державний інспектор відділу охорони водних біоресурсів Управління Державного агентства меліорації та рибного господарства у Полтавській області розголосив зацікавленим особам інформацію, яку отримав у зв’язку з виконанням службових повноважень.

 

Як повідомили в управлінні стратегічних розслідувань, державний службовець повідомив стороннім особам відомі йому дані про заплановані правоохоронними органами перевірки та рейди на водних об’єктах Полтавщини, розташованих на підконтрольній Управлінню Державного агентства меліорації та рибного господарства території.

Як прокоментував начальник Нацполіції Полтавської області Євген Рогачов, за порушення вимог статті 43 Закону України "Про запобігання корупції" щодо нерозголошення інформації з обмеженим доступом відносно державного службовця складено адміністративний матеріал за статтею 172-8 (незаконне розголошення або використання в інший спосіб особою у своїх інтересах інформації, яка стала їй відома у зв’язку з виконанням службових або інших визначених законом повноважень) Кодексу України про адміністративні правопорушення.

У Нацполіції додали: «Протягом двох місяців проходять рейди на водоймах Полтавської області, у тому числі за участю журналістів та громадських активістів. Було встановлено, шо одна з посадових осіб повідомляла конфіденційну інформацію своїм, як би мовити, бізнес-партнерам. Поліція Полтавщини встановила цю особу та склала протокол про адміністративну відповідальність, це Андрій Миколайович Пінчук, головний державний інспектор відділу охорони водних біоресурсів Управління Державного агентства меліорації та рибного господарства у Полтавській області".

поліція, скандал, рибінспекція, адмінвідповідальність

За темою:

  • На Полтавщині міського голову підозрюють у зловживаннях
  • На Полтавщині вантажівку зупинила залізобетонна конструкція
  • Поліція затримала чоловіка за підозрою у замаху на умисне вбивство
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.