ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

17:30 09.03


Правоохоронці вручили підозру кримінальному авторитету

Чоловіку, який організував злочинну діяльність у сфері незаконного обігу наркотиків та зброї на території Горішніх Плавнів, інкримінують також поширення злочинного впливу, зокрема в місця позбавлення волі.

 

41-річний "смотрящий", користуючись своїм статусом, контролював розподіл кримінальних доходів між учасниками злочинного угруповання, наповнення "общака" та відправлення передач для засуджених. Про це повідомили у відділі поліції Полтавщини.

"До злочинної організації входили семеро мешканців Горішніх Плавнів, віком від 39 до 43 років. Її стійкість забезпечувалася за рахунок централізованого підпорядкування учасників організатору угруповання, дотримання заходів конспірації, чіткого планування дій. Фігуранти мали широке і стабільне коло потенційних покупців як серед осіб з наркотичною залежністю, так і серед інших дрібних збувачів", – повідомив начальник поліції Полтавщини Євген Рогачов.

Усім фігурантам вручили підозри у вчиненні тяжких та особливо тяжких злочинів. Шістьом із них обрано запобіжні заходи – тримання під вартою без права внесення застави.

Також генерал поліції Рогачов зауважив, що організатору злочинного угруповання, окрім наркозлочинів, незаконного обігу зброї та використання кримінальних коштів, інкримінують створення та керівництво злочинною організацією, а також встановлення та поширення в суспільстві злочинного впливу. Триває комплекс необхідних слідчих дій.

"Кримінальні кошти від незаконного обігу психотропів, спрямовували на збільшення обсягів закупок і збуту заборонених речовин, на оплату праці учасників групи, на відправку передач у місця відбування покарань області для засуджених та формування «общака», вирішення конфліктів та спірних ситуацій, а також підтримання злочинного авторитету", – йдеться в повідомленні.

кримінал, наркотики, поліція, Горішні Плавні

За темою:

  • Британські шахраї виграли 4 мільйони з вкрадених 180 фунтів
  • Чиновник вимагав хабар за користування землею
  • Під Полтавою у період нересту риби затримали браконьєра
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.