ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

17:30 09.10


Правоохоронці врятували полтавця від суїциду

Завдяки вчасному реагуванню профі з батальйону особливого призначення та тактико-оперативного реагування патрульної поліції Полтавської області, вдалося врятувати життя чоловіку, який хотів вкоротити собі віку.

До кол-центру поліції 9 жовтня зателефонувала мешканка Полтави та повідомила, що її 38-річний чоловік зачинився на балконі та намагається звести рахунки із життям. Про це повідомили у пресслужбі обласної поліції.

На місце події прибули поліцейські із батальйону особливого призначення та тактико-оперативного реагування патрульної поліції у супроводі медичних працівників. Їм вдалося потрапити до помешкання, надати невідкладну допомогу чоловіку, який стікав кров'ю та ушпиталити його до медичного закладу.

Правоохоронці з'ясовують причини суїцидальної поведінки чоловіка.

поліція, суїцид, порятунок

За темою:

  • У Полтаві автівка збила 16-річного водія самоката
  • Під Полтавою мотоцикліст зіткнувся з "Рено": водія госпіталізовано
  • 12-річний полтавець кидав електросамокати Bolt - батьків оштрафують
  • Топ-5 за тиждень :









    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.