ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

09:00 21.01


Правоохоронці задокументували порушення ПДД пішоходами

Минулого року, за даними Управління превентивної діяльності обласної поліції, правоохоронці задокументували 1711 порушень правил дорожнього руху, допущених пішоходами.

 

І це лише ті випадки, які були зафіксовані на місці вчинення правопорушення, так би мовити, «гарячим слідом»

Як повідомив керівник Управління превентивної діяльності Роман Ніколаєнко, з початку 2023 року на Полтавщині до адміністративної відповідальності за частиною 1 статті 127 КУпАП вже притягнуто понад сотню громадян. Серед порушників переважно ті, які або «не помітили» пішохідного переходу або не дочекалися зеленого сигналу світлофора.

Роман Ніколаєнко наголосив:

— Хоча визначальне завдання Правил – зберегти життя і здоров’я кожного учасника дорожнього руху, їх так легко іноді ігнорують ті, на кого вони поширюються! Варто завжди пам’ятати, що Правила дорожнього руху існують не тільки для водіїв, але і пішоходів. Однак, на жаль, нам доводиться людям постійно про це нагадувати.

Так у Миргороді цього тижня поліцейські сконцентрували свою увагу на центральній частині міста, де в останні роки реєстрували найбільшу кількість дорожньо-транспортних пригод за участю пішоходів, які перетинали проїзну частину дороги поза межами регульованих перехресть.

Як повідомили у Миргородському райвідділі поліції, щоб пішоходи почули, що нехтування правилами безпечної поведінки призводить до трагічних наслідків, правоохоронці взяли до рук гучномовці.

У поліції нагадали про штрафи для пішоходів та велосипедистів, які з березня 2021 року збільшилися у кілька разів.

Так, за непокору пішоходів сигналам регулювання дорожнього руху, за перехід проїзної частини у невстановлених місцях або безпосередньо перед транспортними засобами доведеться сплатити 255 грн. А велосипедисту за порушення правил загрожує 340 грн штрафу. Штраф за повторне порушення ПДР велосипедистом чи пішоходом – 850 грн.

Якщо і пішоходи, і велосипедисти були у стані сп’яніння, штраф автоматично зростає до 680 гривень. За створення аварійної обстановки учасникам дорожнього руху можуть призначити або 850 гривень штрафу, або до 40-ка годин громадських робіт.


Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.