18:30 10.10

Представники Полтавщини програли перші чвертьфінальні матчі Кубка країни з футболу

У середу, 9 жовтня, відбулися перші чвертьфінали розіграшу Кубка України з футболу серед аматорських команд. Представники Полтавщини - "Олімпія" та СК "Полтава" свої поєдинки програли, але зберегли шанси на вихід до півфіналу за сумою двох ігор.

9 жовтня у Лебедині на Черкащині відбувся перший матч чвертьфіналу між "Олімпією" та місцевим клубом ЛНЗ, який очолює екс-ворсклянин Василь Гречаний. Команда з Полтавщини забила двічі, але пропустила три голи (останній - у компенсовані хвилини) —  і поступилася. До того ж, гості не реалізували пенальті наприкінці першого тайму.

Олімпія: Казаков, Момот (Кирпиченко 43), Тарганчук, Фабунмі, Богомаз, Світличний (Дземку 46), Тимченко (Гриценко 77), Субочев (Рудченко 73), Ковтун, Малик, Стрельцов.

Ще один наш учасник турнірну — СК "Полтава" — на виїзді, без трьох оборонців - Олександра Чижова, Максима Полтавця та Руслана Власенка поступився "Таврії" з Новотроїцького з рахунком 2:0. Обидва голи господарі забили зі стандартів у другому таймі.

Полтава: Тельнов, Колесніченко, Підлепич, Карась, Зоря (Шпигун 70), Абазов (Горбунов 65), Бакланов, Щербак, Куімов (Бут 70), Червонцев, Фоменко.

Матчі-відповіді відбудуться на Полтавщині 16 жовтня.