ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

16:00 04.11


Представники полтавських медзакладів передавали досвід колегам з України

Під час дводенного тренінгу, що відбувся днями у Полтаві, 26 учасників переймали досвід Полтавщини у підготовці лікарень до переходу на нову модель фінансування з використанням механізму оплати за результат.

Про це повідомили на сайті Полтавської ОДА.

Представники закладів охорони здоров'я з Харківської, Чернігівської та Житомирської областей під час тренінгу оглянули КП "Центр первинної медико-санітарної допомоги №2", КП "4-та міська клінічна лікарня", обласну клінічну лікарню імені М.В. Скліфасовського та КУ "Полтавський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф".

Вивчали, як на практиці реалізовують нову систему фінансування медзакладів "гроші йдуть за пацієнтом", побачили, як працює електронний документообіг, оглянули лікарні й станцію швидкої.

"Побаченим вражений. У Полтаві проведено колосальну роботу. Медицина в регіоні на високому рівні, прослідковується системна робота. Оглянувши лікарні, побачив, що нам є до чого йти, працювати й працювати в цьому напрямку",

– сказав директор КП "Чуднівська центральна районна лікарня" Житомирської області Ігор Лукашенко.

З 1 квітня 2020 року лікарі повинні будуть отримувати ліцензії, а медичні установи фінансуватимуть за новими правилами.

Тож про впровадження нової моделі фінансування в лікарнях говорили на тренінгу.

"Чим краще й ретельніше підготуються лікарні, зроблять розрахунки, тим ефективнішим і безболіснішим буде перехід. Тому ми започаткували цикл таких тренінгів. Розрахований він на 5 років. Важливо, щоб відбувалися вони в Полтаві. Ваш регіон – лідер змін. Саме тут впроваджують пілот з оплати за результати за пролікований випадок. Полтавщина виявилася найкраще готова до впровадження цього пілотного проєкту"

– розповів директор із розвитку Порталу для пацієнтів "EuroMD" Євген Прилипко.
 

медицина, довсвід, тренінг

За темою:

Топ-5 за тиждень :

Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.