ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

14:00 09.11


Представники СБУ області забезпечують націоналізацію КНПЗ

СБУ займається передачею Кременчуцького нафтопереробного заводу (КНПЗ) до власності держави. Менеджменту компанії готуються повідомити про підозру в ухиленні від сплати податків, зборів та обов'язкових платежів.

 

Співробітники СБУ працюють на одному з найбільших нафтопереробних заводів країни, щоби запобігти дестабілізації його роботи та забезпечити передачу до державної власності у робочому стані. Про це повідомило Управління СБУ в Полтавській області 9 листопада.

Днями влада ухвалила рішення про примусове відчуження у власність держави акцій, емітентом яких є ПАТ "Укрнафта". Відчуження підприємства відбулося на виконання рішення Ставки Верховного головнокомандувача та у зв'язку з військовою необхідністю.

Нині СБУ та Бюро економічної безпеки перевіряють інформацію про багатомільйонні ухилення менеджментом компанії від сплати акцизного збору за 2022 рік. Окремо перевіряють інформацію щодо можливих порушень для збільшення прибутку під час виготовлення пального.

Менеджменту компанії готуються повідомити про підозру в ухиленні від сплати податків, зборів, обов'язкових платежів за процесуального керівництва Офісу Генерального прокурора.

Пресслужба "Укрнафти" повідомила, що з 20:00 8 листопада роботу центрального офісу компанії заблокували люди зі зброєю. Вранці 9 листопада співробітників та керівників компанії не допустили на робочі місця.

За інформацією "Укрнафти", представники акціонерів НАК "Нафтогаз України" та Міноборони не надали документів щодо діяльності Товариства в новому форматі, а також рішення суду, яке санкціонує проведення силових дій.

бізнес, власність, націоналізація, КНПЗ, СБУ, Укрнафта

За темою:

Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.