ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

16:15 17.02


Премія Вернадського: в облраді назвали імена лауреатів

Сьогодні, 17 лютого, у Полтавській обласній раді відбулось засідання журі з присудження премії імені Володимира Вернадського.

 

Шляхом відкритого голосування члени журі обрали переможців у таких номінаціях:

"Науково-педагогічна діяльність у вищих навчальних закладах першого-другого рівня акредитації" – Оксана Максименко, викладач циклової комісії землевпорядних дисциплін Аграрно-економічного коледжу Полтавської державної аграрної академії за досягнення в реалізації державної політики у галузі національної освіти.

"Науково-педагогічна діяльність у вищих навчальних закладах третього-четвертого рівня акредитації" – Володимир Никифоров, перший проректор Кременчуцького національного університету імені М. Остроградського з наукової та міжнародної діяльності, доктор біологічних наук, за науково-дослідну і педагогічну діяльність, повязану з популяризацією здобутків, втіленням наукової спадщини Вернадського.

"Наукова діяльність на підприємствах, в установах та організаціях" – Людмила Овчаренко, директор Державної спеціалізованої художньої школи-інтернату I-III ступенів "Колегіум мистецтв в Опішні" імені Василя Кричевського, депутат Полтавської обласної ради за вагомий внесок в українську академічну науку, популяризацію народного мистецтва та гончарства.

Згідно з положенням, вручення премії відбувається щороку до дня народження Володимира Вернадського – 12 березня. Втім, поки що не визначились з місцем проведення урочистого нагородження.

Лауреати премії отримують грошові винагороди та дипломи. Розмір премії становить п'ять тисяч гривень у кожній номінації.

премія, культура, Володимир Вернадський, влада, гроші, облрада

За темою:

Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.