ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

20:00 12.12

P


Презент не для галочки: як вибрати креативний сюрприз?

Обирати подарунки близьким та рідним варто виважено та грамотно – так вважає більшість людей.

 

магазин подарунків

Однак, на думку експертів Юамейд, саме презент, обраний з душею здатний подарувати незабутні емоції, радість та натхнення. Саме тому не слід поспішати з вибором подарунку, купувати абищо чи діяти корисливо.

Для того, щоб подарунок був цінним та атмосферним варто купувати те, що подобається самому. Адже вибирають презент в першу чергу для себе, а вже потім для отримувача. Сучасний магазин подарунків містить великий асортимент виробів, виготовлених креативними майстрами. Якщо дійсно є бажання порадувати отримувача та себе, подарувавши емоції, то найкращим варіантом стануть вироби ручної роботи.

На думку професіональних стилістів, подарунок – це найкращий спосіб нагадування людині, про те, що про неї пам’ятають, думають, піклуються. Звісно, це не стосується сюрпризів «для галочки» та не про їх вартість. Навіть сама проста листівка з веселим написом здатна подарувати більше радості, ніж дорога прикраса.

Для того, щоб вибір приніс задоволення, а результат був очікуваним варто:

  • Відмовитися від «забігу по магазинах», під час якого купується багато непотрібних та нецікавих речей. Найкраще рішення – онлайн замовлення. Знаходячись вдома можна приділити набагато більше часу для вибору сюрпризу в магазині подарунків та вибрати максимально креативну річ.
  • Замислитися, що викликає захват у отримувача. Помічником в цьому може бути розмова з людиною чи її соціальна сторінка. Але якщо це практична річ варто додати до неї цікаве доповнення у вигляді коробочки гарячого шоколаду чи смачних цукерок.
  • Відмовитися від подарунку інтимних чи професійних речей. Наприклад, професійному стилісту не варто дарувати інтер’єрні елементи, так як він в них розбирається професійно і задовольнити його бажання буде занадто складно (часто неможливо). До речі, сюрпризи з інтимним підтекстом можна дарувати тільки коханим.
  • Купувати річ, яка відповідає святу. Це правило стосується презентів на календарні дати. Так, на Новий рік, 8-ме березня, день Святого Валентина краще за все підійдуть вироби з відповідними знаками.

Досить поширеною помилкою, на думку менеджерів uamade, є неувага до вручення подарунку. Зробити його цікавим та неординарним допоможуть веселі стікери та яскрава упаковка. Проявивши увагу та приділивши небагато часу вибору презенту всі отримують від нього головне – позитивні емоції на довгий час.

подарунки, креатив

За темою:

  • У Полтаві закупили подарунки для шкіл та садочків на понад сім мільйонів
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.