ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

14:00 05.03


Президент України відвідав Полтавщину

Президент Володимир Зеленський прибув на Полтавщину з робочим візитом. Його зустрів голова обласної державної адміністрації Олег Синєгубов. Керівник держави планує працювати в області два дні. 

Вранці 5 березня Президент України Володимир Зеленський та очільник Полтавської області Олег Синєгубов оглянули будівництво автотраси Н-31 Дніпро — Решетилівка й мосту через Ворсклу неподалік міста Кобеляки. Ця дорога – перша та найбільша за роки незалежності України, яку будують із цементобетону. Її розширять до чотирьох смуг, а товщина дороги, обіцяють чиновники, сягатиме півтора метра.

Очільник Державного агентства автомобільних доріг України Олександр Кубраков повідомив Президенту, що у межах Полтавської області 80 кілометрів дороги Дніпро-Решетилівка повністю завершать уже в 2020 році. Необхідні кошти в розмірі 10,6 мільярдів гривень на це передбачені.

Президент України Володимир Зеленський дав доручення потурбуватися і про 26 кілометрів цієї траси в Дніпропетровській області, щоб усі 160 кілометрів Н-31 були здані в експлуатацію вже цього року. "Я приємно вражений якістю і ходом будівництва дороги та мосту зокрема. Дякую голові Полтавської облдержадміністрації, що не припиняють будівництво і знаходять додаткові кошти", - сказав Зеленський. 

 — Я особисто буду слідкувати за прозорістю перебігу "Великого будівництва" й ремонту автошляхів на Полтавщині, щоб ніхто не зміг нажитися на бюджетних коштах. Всі прояви корупції, як у будівельній, так і в інших сферах, навіть найменші, ми викорінимо на Полтавщині як явище, – заявив голова Полтавської ОДА Олег Синєгубов.

Роботи на мосту через Ворсклу, який зводять на новій трасі, відновили з настанням тепла. Підрядник уже облаштував земполотно, берегові опори й нині встановлює проміжні опори мосту. Міст сягатиме 145 метрів завдовжки. На зведення мосту вже витратили 80 мільйонів гривень. Щоб завершити будівництво цьогоріч, необхідно ще 170 мільйонів. 

Голова облдержадміністрації Олег Синєгубов презентував Президенту Володимиру Зеленському проєкт "Велике будівництво" на Полтавщині

В області мають збудувати 15 об'єктів (5 опорних шкіл, 5 дитячих садків та 5 стадіонів), які планується завершити в 2020 році. Розповів і про масштабні об'єкти, які були довгобудами і цьогоріч має завершитися їхнє будівництво. Зокрема, Олег Синєгубов ознайомив Володимира Зеленського з будівництвом закладів освіти в районі.

"Кошти на їхнє будівництво маємо. Об'єкти фінансуються частко з місцевих бюджетів, частково з державного. Крім того, є нагальна потреба у дитячих садочках. Маємо по області 50 тисяч дітей, які перебувають у дитсадках. 5 тисяч дітей – на черзі. І даний проєкт покликаний вирішити це питання. Тобто фактично в області з'являться 5 нових дитсадків", – сказав Олег Синєгубов.

"Хочу особисто відвідати об'єкти та побачити, як там ведеться будівництво", – відповів Володимир Зеленський.

влада, візит, Володимир Зеленський, ОДА, інфраструктура, будівництво

За темою:

Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.