ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

15:45 19.04


Президент Зеленський відвідав Полтавщину

У вівторок, 18 квітня, Президент України Володимир Зеленський відвідав Полтавщину, зокрема, один із медичних закладів, де лікуються українські військовослужбовці. А також провів важливу нараду в обласному центрі.

 

Президент поспілкувався з бійцями та вручив їм державні нагороди. За особисту мужність і самовіддані дії, виявлені в захисті державного суверенітету й територіальної цілісності України, захисники відзначені медалями "За військову службу Україні".

"Дякую вам за службу. Одужуйте швидше. Перемога буде за нами!", — сказав Зеленський воїнам.

Керівник держави також оглянув рентгенологічне й нейрохірургічне відділення Полтавської обласної клінічної лікарні ім. Скліфосовського та ознайомився з роботою центру реабілітаційної медицини. Зеленському показали сучасне обладнання, яке допомагає провести якісну реабілітацію пацієнтів.

Володимир Зеленський вручив представникам Медичних сил ЗСУ ордени Данила Галицького, княгині Ольги ІІІ ступеня, медалі "За військову службу Україні", а також присвоїв їм почесні звання "Заслужений лікар України".

Під час робочої поїздки у Полтавську область Президент Зеленський також провів нараду щодо безпекової, соціально-економічної та суспільно-політичної ситуації в регіоні. Учасники заслухали інформацію від начальника Полтавської обласної військової адміністрації Дмитра Луніна про соціально-економічне становище в області.

Також було розглянуто питання щодо обстановки на Полтавщині в операційній зоні відповідальності оперативно-тактичного угруповання "Суми" та щодо готовності військових підрозділів до виконання завдань.

Крім того, під час наради учасники заслухали інформацію про оперативну та криміногенну ситуацію в регіоні.

"Провів у Полтаві тривалу, змістовну нараду щодо ситуації в регіоні. Першочергове - безпекові та соціальні питання, безпека для закладів освіти, відбудова, забезпечення переселенців. Є рішення по відновлення енергетики, генерації та мереж. Є різні доручення робочого рівня, те чим ми маємо підтримати Полтавщину. Обов’язково це зробимо", — резюмував Володимир Зеленський.

Президент, візит, влада, нарада, нагородження

За темою:

Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.