ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

18:40 06.03


Президент Зеленський завершив візит на Полтавщину

У рамках робочого візиту на Полтавщину Президент України Володимир Зеленський 6 березня відвідав заклади медицини у Полтаві та промислові підприємства Кременчука.

 

Зокрема, очільник держави відвідав АвтоКрАЗ. Президент, міністр інфраструктури Владислав Криклій, голова Полтавської облдержадміністрації Олег Синєгубов обговорили з генеральним директором підприємства Романом Черняком питання державного замовлення на вантажні автомобілі, як для оборонних, так і для цивільних потреб.

 — Вважаємо, що наш автомобіль має стати хребтом української армії. Хотіли би в цьому напрямку державної підтримки. Наш автомобіль набагато якісніший, ніж ті, що закупляються. Навіть за технічними характеристиками кращий. Він і дешевшим буде, якщо його виготовляти в такому обсязі, як МАЗ, – вважає Роман Черняк.

Підприємство виготовляє авто не тільки для оборонних потреб, а й цивільні авто. Торік 67 автомобілів зробили для Укравтодору. За словами Романа Черняка, потужності заводу – 7 тисяч автомобілів на рік. Для комплектування таких авто «АвтоКрАЗ» співпрацює із понад 200 підприємствами, з них 150 – українські.

Володимир Зеленський запропонував керівнику підприємства скористатися державною програмою «Доступні кредити 5-7-9%». Сказав, що питання державного замовлення розглянуть. Наголосив на тому, щоби затримок у виготовленні продукції не було.

Також Президент запропонував місцевій та обласній владі підтримати вітчизняного виробника.

Голова облдержадміністрації Олег Синєгубов зауважив, що область готова замовляти техніку в місцевих виробників.

 — Ми зацікавлені у співпраці з місцевим бізнесом і готові  замовляти їхню продукцію за умов дотримання термінів контрактів, якості та конкурентної ціни, – сказав Олег Синєгубов.

машинобудування, влада, гроші, Президент, КрАЗ, ОДА

За темою:

  • Суд визнав Торговий дім "АвтоКрАЗ" банкрутом
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.