ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

13:09 11.04


БПП "Солідарність" хоче відкликати Ірину Степаненко з облради і своїх партійців із полтавської міськради

Президія партії "Блок Петра Порошенка "Солідарність" офіційно засудила безвідповідальні дії місцевих депутатів, які призвели до кривавих подій у Полтаві 5 квітня.

Повідомлення про це з'явилося на офіційному сайті партії.

Причетність депутатів місцевих рад, обраних від "БПП "Солідарність", до діяльності скандального забудовника, організації побиття місцевих активістів та інших протиправних, антидемократичних дій – зокрема, депутата Полтавської обласної ради Ірини Степаненко, а також депутатів Полтавської міської ради, які своїм рішенням підтримали забудову, – є ганебною і вимагає рішучого засудження місцевими партійними організаціями

- ідеться у повідомленні центрального офісу партії.

Згідно з повідомленням, Президія партії вимагає від полтавської територіальної організації партії та полтавської міської організації партії у найкоротший термін розглянути та надати свою оцінку діям місцевих депутатів.

Президія партії звертається до виборців із закликом ініціювати процедуру відкликання депутата обласної ради Ірини Степаненко, а також депутатів міської ради, які своїми рішеннями сприяли розвитку конфліктної ситуації навколо забудови за адресою вул. Соборності, 27

- пишуть на офіційному сайті партії.

Партія "БПП "Солідарність" інформує, що готова надати ініціативній групі з відкликання необхідну юридичну та організаційну підтримку.

арка, БПП, Степаненко, конфлікт

За темою:

  • У Полтаві розвантажили фуру з гуманітарною допомогою
  • У Кременчуці сталася смертельна сварка
  • На Полтавщині відкрили пункти збору "гуманітарки" для харків'ян
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.