ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

15:15 14.08


При Полтавській ОВА створили нове управління

У Полтаві побільшало чиновників. Начальник ОВА Дмитро Лунін повідомив, що при облвійськадміністрації створили управління у справах реінтеграції, соціального захисту ветеранів та внутрішньо переміщених осіб.

«Рухаємося відповідно до стратегії, яку озвучили Президент й міністр у справах ветеранів. Створили окремий підрозділ, який буде опікуватися питаннями ветеранів. Вони пройшли всі жахіття війни, і наше завдання – допомогти цим людям інтегруватися в суспільство. Вже маємо певні напрацювання у сфері соціального захисту, розвитку та підтримки. Нам необхідно розробляти програми щодо реабілітації наших військових та їх соціалізації, взаємодіяти з ветеранським рухом», — зауважив Дмитро Лунін.

Відповідно до розпорядження начальника ОВА від 4 серпня 2023 року керівником управління призначено Ніну Черняк.

Довідково. Ніна Степанівка Черняк народилася 2 лютого 1964 року в селі Великий Байрак Миргородського району Полтавської області. У 2002 році закінчила Полтавську державну аграрну академію (облік і аудит, економіст-бухгалтер).

Трудову діяльність розпочала 1982 року бухгалтером заводу залізобетонних конструкцій Полтавського облміжколгоспбуду. З 1983 по 1991 роки працювала в Полтавському облагробуді.

З 1991 по 2004 роки працювала в Головному управлінні Пенсійного фонду України в Полтавській області. З 2004 по 2023 роки – заступником начальника Головного управління праці та соціального захисту населення Полтавської облдержадміністрації; першим заступником директора Департаменту соціального захисту населення Полтавської ОДА.

Полтавська ОВА, соцзахист, нове управління

За темою:

  • У Горбанівському геріатричному пансіонаті обладнали місця для проживання ВПО
  • Влада повідомила про кількість загиблих і поранених від удару по Кременчуку
  • У Полтаві погодили створення ботанічного заказника "Гришків ліс"
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.