ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

09:30 29.06


Приміщення навчального закладу через суд повернули господарям

Послідовна робота щодо захисту інтересів дітей: за позовом прокуратури приміщення площею понад 120 кв. метрів повернуто навчальному закладу.

 

Постановою Східного апеляційного господарського суду залишено в силі рішення Господарського суду Полтавської області, яким задоволено позов Кременчуцької окружної прокуратури, пред'явлений до фізичної особи-підприємця про визнання недійсним договору оренди та повернення нерухомого майна з незаконного користування.

Йдеться про приміщення площею понад 120 кв. м вартістю майже 200 тисяч грн, що перебуває на балансі Вищого професійного гірничо-будівельного училища в місті Горішні Плавні, повідомили в обласній прокуратурі.

У 2019 році між Регіональним відділенням Фонду державного майна України по Полтавській та Сумській областях і фізичною особою-підприємцем із Горішніх Плавнів укладено договір оренди, відповідно до якого ФОП передано у користування вказане приміщення. Однак укладений договір порушував вимоги законодавства, оскільки  господарська діяльність  підприємця  не  пов’язана з навчально-виховним процесом – у будівлі чоловік виготовляв вироби з дерева.  

З метою відновлення інтересів держави у сфері охорони дитинства прокуратура звернулася з позовом до суду. Наразі рішення Господарського суду Полтавської області виконано. Підприємець звільнив та повернув приміщення навчальному закладу. Відповідно до Закону України "Про освіту" об'єкти та майно державних і комунальних закладів освіти не підлягають приватизації чи використанню не за освітнім призначенням.

закон, власність, майно, освіта, прокуратура, суд

За темою:

Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.