ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

14:00 04.04


Приріст доходів до бюджету області склав 11 відсотків

Планові показники доходів місцевих бюджетів області за 2022 рік без урахування міжбюджетних трансфертів виконано на 106,9%.

 

На Полтавщині збільшилися надходження до загального фонду бюджетів 43 територіальних громад, трьох районів області та обласного бюджету. Найбільший приріст доходів був у Мачухівській, Пришибській, Великосорочинській, Новоселівській, Миргородській та Лохвицькій громадах. Про це на апаратній нараді повідомив директор Департаменту фінансів Полтавської ОВА Павло Кропивка.  

"Планові показники доходів місцевих бюджетів області за 2022 рік без урахування міжбюджетних трансфертів виконано на 106,9%. Надходження податків і зборів до місцевих бюджетів області без урахування міжбюджетних трансфертів становили 19212,3 млн грн. Приріст – 2537,8 млн грн. Загальний обсяг надходжень до загального фонду бюджету області з урахуванням міжбюджетних трансфертів із державного бюджету становив 22630,8 млн грн. Приріст доходів до бюджету області – 2295,2 млн грн, або 11%", – зазначив Кропивка. 

Надходження до бюджетів усіх рівнів області за минулий рік становили 69324,3 млн грн, що на 9% більше, ніж за 2021 рік, що є наслідком збільшення надходжень податку на доходи фізичних осіб із грошового забезпечення, грошових винагород та інших виплат, одержаних військовослужбовцями та особами рядового й начальницького складу, та рентної плати за користування надрами.

За словами начальника Полтавської ОВА Дмитра Луніна, за рахунок коштів місцевих бюджетів нині першочергово повинна здійснюватися фінансова підтримка заходів із підготовки та ведення територіальної оборони: "Першочерговим завданням є підтримка військових та будівництво фортифікаційних споруд на території громад області. Прошу звернути увагу на це надважливе питання та обов’язково закласти на нього кошти".

влада, бюджет, фінанси, ОВА

За темою:

  • Шахраї виманили мільйон гривень - їх викрила кіберполіція Полтавщини
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.