ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

18:00 28.01


Природно-заповідний фонд області розширився на понад тисячу гектарів

 

Природно-заповідний фонд Полтавської області області розширився на 1200 гектарів. Про це повідомив начальник Полтавської ОВА Філіп Пронін.

"Полтавщина – край мальовничої природи, яку маємо зберегти і для нащадків. Цієї осені з’явилися ботанічний і два ландшафтні заказники. Збільшилися площі регіонального ландшафтного парку "Диканський" і чотирьох заказників місцевого значення. По деяких об’єктах рішення не могли прийняти роками. Тепер ці заповідні території є, і кожен може їх відвідати", – розповів Філіп Пронін.

Обласна влада об’єднує зусилля для вирішення екологічних питань Полтавщини. Підписали меморандум про співробітництво на рівні міністерство-область-громада, щоб побудувати чотири сучасні сміттєпереробні заводи в Полтавській, Кременчуцькій, Лубенській і Кобеляцькій громадах. У регіоні працюватимуть над тим, щоби замість екологічно небезпечних полігонів з’являлися екологічно чисті сміттєпереробні підприємства.

 — Посилюємо роботу з потенційними інвесторами. Предметна і чітка комунікація – шлях до спільного результату, – зауважив Філіп Пронін. – Не зупиняємося на досягнутому. Попереду ще багато роботи. Консолідуємо наші зусилля задля розвитку і зміцнення Полтавщини.

природа, екологія, заказник, влада

За темою:

  • Полтавщина значно розширила заповідний фонд
  • Ялинки є у продажу, вирубати в лісі їх не варто
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.